Сьогодні 8 травня в нашій державі, як і у всьому світі відзначається - День пам'яті та примирення і вшанування жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2023 12:37

Фото без описуСаме цього дня, в далекому 1945 році, Антигітлерівська коаліція офіційно прийняла "Акт про беззастережну капітуляцію" Збройних сил Нацистської Німеччини, що означало завершення війни.

Наша держава заплатила велику ціну в тій кривавій війні. Загинули мільйони наших земляків українців, більшість з яких - мирне населення.

Саме тому, ми повинні шанувати подвиг українського народу та його вагомий внесок у перемогу над нацизмом.

В цей день ми згадуємо героїв, які виявлючи героїзм та відвагу, віддали за перемогу найдорожче - своє життя, згадуємо працівників тилу, які наполегливою працею наближали нашу перемогу, в'язнів концетраційних таборів та всіх безвинно загиблих у Другій світовій війні.

Вічна пам'ять загиблим, честь і слава героям!

Начальник Скадовської районної військової адміністрації Херсонської області

Михайло ПАВЛІШ