З Днем прикордонника України!

Дата: 30.04.2023 11:52

Щороку 30 квітня в нашій державі відзначається професійне свято - День прикордонника.

Ця дата була запроваджена не випадково. Бо саме цього дня в далекому 1918 році армія УНР під час більшовицького режиму в Росії встановила на кордоні державні символи та проголосила незалежність України.

Сьогодні День прикордонника - це не просто свято тих, хто носить зелений берет, а тих хто перший зустрів на наших кордонах ворожу навалу агресора під час повномасштабного вторгнення.

І зараз наші прикордонники беруть участь в активних бойових діях на найгарячиших напрямках фронту, боронять наші кордони.

Велика подяка всім прикордонникам, а особливо прикордонникам Скадовського району за Вашу відвагу, героїзм, мужність та відданість Україні.

Вітаю вас з професійним святом - Днем прикордонника. Бажаю міцного здоров'я, щастя, добробуту та повернення на міжнародно визнані кордони нашої держави!