День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2023 14:18

Україна завжди була країною сильних і незламних людей, вільних і хоробрих героїв, які знають що таке боротися до кінця за власну гідність і свободу.

Сьогодні, 20 лютого, ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні - українців, не тільки за національністю, але й по духу, які дев'ять років тому віддали своє життя за Україну, за наше вільне європейське майбутнє зі справжніми цінностями та повагою до вибору.

Молоді люди, жінки, чоловіки огорнуті синьо-жовтими прапорами та єдиною ідеєю протистояти тодішньому заросійщеному режиму вийшли разом на Майдан у центрі Києва, щоб раз і назавжди змінити хід історії, не дати диктатурі вкорінитися у нашій державі та показати усьому світові всю силу, справжній патріотизм та незламність нашої нації.

Пам'ять про подвиг Небесної Сотні додає нам сили і впевненості у нашій Перемозі над країною-агресором і тепер! Допоки ми разом будемо захищати такі фундаментальні цінності як свобода і гідність, доти не буде місця на нашій землі ворогу!

Вічна пам'ять Героям Небесної Сотні!

Герої не вмирають. Вони згори тримають небо над Україною!

Начальник Скадовської районної військової адміністрації Херсонської області

Михайло ПАВЛІШ