Дорогі військовослужбовці, захисники та захисниці!

Дата: 06.12.2022 11:06

Фото без описуПрийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України!

6-го грудня ми вшановуємо всіх, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав для себе нелегку, але достойну місію – захищати Україну, її суверенітет і незалежність.

Цього року, це свято набуло, ще більш важливого значення, адже після відкритої агресії ворога, багато простих чоловіків і жінок покинули свої домівки, щоб встати на захист безпеки нашої держави та її територіальної цілісності.

Висловлюю глибоку повагу та щиру вдячність усім, хто так віддано зараз стоїть на захисті нашої Батьківщини та доводить, наскільки незламний та сильний український народ.

Пам’ятаємо кожного, хто у цій боротьбі поклав своє життя за наш мир і спокій.

Бажаю міцного здоров'я, благополуччя, щастя і злагоди Вам і Вашим родинам. Щоб усі захисники і захисниці повернулися додому, до своїх рідних.

Вірю в нашу Перемогу, бо вірю в силу і мужність ЗСУ!

Слава Україні! Слава героям!

Начальник Скадовської районної військової адміністрації Херсонської області

Михайло ПАВЛІШ