Сьогодні, 2-го жовтня, в Україні відзначають день працівників освіти - День вчителя.

Дата: 02.10.2022 13:38

Фото без описуШановні викладачі, вихователі, працівники освітніх закладів та ветерани освіти!

Сьогодні у ваших дбайливих руках знаходиться найцінніше, що є в України - наші діти! Ваш талант, мудрість і любов виховали вже не одне покоління розумних, успішних і сміливих українців.

Багато хто з вас були змушені покинути рідні домівки через війну, але не справу усього вашого життя!

Я хочу від усього сердця подякувати усім тим, хто продовжує працювати дистанційно навіть у таких умовах, тим, хто не пішов на співпрацю з окупаційною владою і не зрадив своєму почесному званню «Заслужений вчитель України»!

Навпротивагу той тьмі, яку намагається посіяти «рускій мір» у спустілих школах нашого краю, Ви, об‘єднуючи любов’ю і знаннями своїх учнів по всій Україні, даєте нашим дітям промінь надії на краще і світле майбутнє!

Бажаю вам не втрачати оптимізму та натхнення у вашій кропіткій, але дуже важливій роботі! Нехай вищою винагородою за вашу самовіддану працю будуть нові покоління української молоді, для яких наша країна та її духовні та національні цінності стануть основою світогляду та життєвих принципів.

Знання - це сила, а сила - це перемога!

З Днем вчителя!

Слава Україні!