Сьогодні День воєнної розвідки України!

Дата: 07.09.2022 12:02

Фото без описуЦе свято - визнання особливої ролі, яку відіграє воєнна розвідка у справі захисту національних інтересів України.

Залишаючись непомітними, воїни-розвідники скрізь. Наражаючи себе на небезпеку в тилу ворога, виконують ключову і надважливу справу, щоб наблизити нас до Перемоги.

У глибокій пошані схиляємо голови перед загиблими розвідниками. Виконавши свій військовий обов'язок, вони до останнього подиху залишилися вірними Військовій присязі.

Дорогі наші воїни-розвідники, ви - наші герої! Сьогодні, коли Україна зі зброєю в руках змушена захищати свою територіальну цілісність, саме від вашої своєчасної і точної інформації залежить доля головних рішень.

Дякуємо вам і бажаємо кожному і кожній миру, міцного здоров'я, достатку, злагоди та щастя! Нехай буде плідною ваша нелегка, але така необхідна служба нашій державі.

Слава воїнам-розвідникам!

Слава Україні!