Привітання з початком нового навчального року

Дата: 01.09.2022 20:37

Фото без описуШановні освітяни, школярі та батьки учнів!

Я щиро вітаю Вас зі святом 1 вересня - з Днем знань!

З новим навчальним роком в Україні, який ми змушені розпочати в цей нелегкий, сповнений важкими випробуваннями, час.

І хоча цей день, 1 вересня, пройде без звичних урочистостей і гучного першого дзвоника, але буде найголовніше - буде навчання, будуть українські школи і якісна українська освіта.

Хочу подякувати нашим воїнам-захисникам, завдяки силі і мужності яких, наші діти мають змогу вперше піти до школи або продовжити здобувати освіту, вчителям, які незважаючи на війну, продовжили працювати і навчати своїх учнів, батькам, які виховують покоління вільних і сміливих українців.

Бажаю всім дітям, вчителям і батькам успішного навчального року. Адже немає в світі сили більшої, аніж знання та освіта.

Пам’ятаймо: наші діти – це наша гордість і віра у світле майбутнє! А тому, ми маємо виховати наше майбутнє ще розумнішим, ще патріотичнішим і ще кращим!

Вірю, що разом ми здолаємо всі труднощі і все зможемо.

Слава Україні!

З повагою

Начальник районної військової адміністрації                                               Михайло ПАВЛІШ