UNITED24 – разом до Перемоги

Дата: 29.07.2022 16:15

Фото без описуЗа ініціативи Президента України Володимира Зеленського люди з усього світу об’єдналися у бажанні допомогти Україні.

Для цього Міністерством цифрової трансформації створено Єдиний державний веб-портал для збору пожертв на підтримку України «UNITED24». Це зручний інструмент для збору коштів на офіційні рахунки Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров?я та Міністерства інфраструктури України.

Офіційна платформа захищає від шахрайства, посередників та затримок. Кошти спрямовуються за трьома напрямками:

-Оборона та розмінування,

-Медична допомога,

-Відбудова України.

Люди з усього світу вже перерахували 147 697 345 гривень для допомоги Україні.

На порталі є повні звіти по використанню коштів. Вже придбано тисячі шоломів, бронежилетів, комплектів військової форми, тепловізорів, дронів та десятки апаратів ШВЛ, рентгенівських установок С-арка. Накопичено майже мільйон гривень для робіт по відновленню об’єктів інфраструктури.

Також забезпечено зворотній зв'язок стосовно запитань, пропозицій та співпраці.

Кожен, охочий допомогти, може обрати проблему, яку хоче вирішити: чи то придбання броньованого евакуаційного транспорту, чи купівля дронів, розміновувальних машин або відбудова навчальних закладів та лікарень. Всі пропозиції у візуальному доступі на порталі із вказаною вартістю.

Компанії та підприємства мають можливість долучитися для допомоги у вирішенні конкретної проблеми також.

Більш детальну інформацію можна дізнатися на Порталі UNITED24 за посиланням: https://u24.gov.ua/uk.

Поширюйте через соціальні мережі та донатьте.

Разом до ПЕРЕМОГИ.