Шановні жителі Скадовського району!

Дата: 28.07.2022 09:46

Фото без описуСьогодні 28 липня, за ініціативи Президента України В.Зеленського, в нашій державі вперше відзначається День державності України.

Цей день є знаковим для нашої держави, покликаний звернути увагу всіх нас на традиції українського державотворення, які мають понад тисячолітню історію. Не даремно, саме в цей день відзначається свято Володимира Великого та День Хрещення Київської Русі - України. Це свято вшановує всі етапи становлення нашої держави, а також усіх, хто доклав зусиль, щоб Україна існувала як незалежна демократична держава.

Тож хочу побажати щоб кожного дня ваше життя сповнювалось успіхами і новими здобутками, міцним здоров'ям та родинним затишком і нехай цей святковий день несе нам впевненість у перемозі, яка недмінно буде за нами!