Дата: 23.05.2022 19:42

Фото без опису    Сьогодні Україна відзначає відразу два  свята – День Героїв та День морської  піхоти.

Ці обидва свята уособлюють мужність, героїзм, відважність та незламність наших героїв, які і сьогодні боронять нашу державу.

Наші бійці – це нащадки тих, хто воював за волю України: лицарів Київської Русі, козаків Гетьманщини, січових стрільців, воїнів армії УНР, ОУН-УПА, героїв Небесної Сотні та нинішньої війни.

В цей день ми також вшановуємо пам'ять гідних синів і доньок України, які відділи за Україну найдорожчу коштовність – власні життя.

Щиро бажаю міцного здоров'я, витримки й незламного духу всім, хто захищає Україну! Наші воїни найкращі, професійні, сміливі та відважні! Вони продемонстрували усьому світу характер справжніх бійців за Україну, її народ і землю.

Зі святом, наші Герої!