Шановні жителі Скадовського району!

Дата: 19.05.2022 14:26

Фото без опису      Щиро вітаю вас зі святом національної   єдності - Днем Вишиванки, одного з   найяскравіших національних символів     України! Символу сміливості, боротьби та    перемог українського народу!

Вишиванка для українця не лише одяг,   не  лише вбрання, яке вдягається у       найважливіші дні життя або на свята. Це національна святиня, оберіг, бо символізує собою і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь.

День вишиванки – це свято, в першу чергу, сповідування українських традицій і культури, національної свідомості, патріотизму і духу єдності народу.

Бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я та радості, натхнення та позитивних емоцій – і в цей святковий день, і щодня!

Шануймо історію України, наші традиції та зберігаймо свої духовні цінності!

Слава Україні! Разом до Перемоги!