УВАГА !!!

Дата: 29.04.2022 20:21

Фото без описуМешканці Скадовського району!

Вже два місяці  Херсонщина  знаходиться  під окупацією російських загарбників.

Окрім бойових дій у межах області, агрессор проводить роботу із насадження  власного режиму, нав’язуючи громадянам  України   свою   владу.     Зокрема,    і       у  Cкадовському районі.

Скадовська района військова адміністрація володіє інформацією, про те, що планується призначення керівника району від окупаціного режиму. Такі дії є незаконними та не несуть у собі здоровий глузд.

Зазначаємо, що Скадовська районна військова адміністрація виконує свої обов’язки в повному обсязі згідно вимог вітчизняного законодавства в умовах військового стану та завдань визначених керівництвом держави.

Дії та вказівки призначеного окупаційними військами "гауляйтера" є нікчемними, не можуть сприйматись як законні та обовязкові до виконання.

Просимо не поширювати панічні настрої, вірити в ЗСУ та силу і міць України!

Допомагаймо та підтримуймо один одного!

Скадовщина — це Україна! Перемога за нами!