Ніхто нікого не забув!

Дата: 30.03.2022 14:39

Фото без опису   Вже майже місяць Херсонщина перебуває під окупацією російських загарбників.
 Через це серед жителів тимчасово окупованих територій, зокрема, й у нашому Скадовському районі, все більше ширяться чутки та панічні настрої, що, нібито, про нас «забули» і залишили на поталу ворогові.

Жодного сумніву – НАС НЕ ЗАЛИШИЛИ, НЕ ЗАБУЛИ, тим більше, НЕ ЗРАДИЛИ!
Популяризація таких наративів та думок є першочерговим завданням ворожої пропаганди.
Депресивні відчуття поразки зараз активно нав’язується людям агросорами, в тому числі, через  місцевих колаборантів. Тому критично сприймайте будь-яку інформацію, довіряйте лише перевіреним джерелам. Зрозумійте одне, у важкий для країни час ми не маємо жодного права сіяти відчай та зневіру.
Допомогаймо та підтримуємо одне одного і НЕ ВТРАЧАЙМО ВІРИ У НАШУ ПЕРЕМОГУ!
Будемо впевненими у вітчизняних ЗСУ  – і ворога буде подалано, а наша рідна земля стане вільною від навали.
Окремо слід зазначити, що війна проявила ворожих посіпак, які весь час жили та живуть поряд з нами. Так було і буде завжди, як то кажуть: "паршива вівця" знайдеться завжди.  Належна оцінка таких подвигів питання  короткострокової перспективи,
хоча час спокутувати провину або відмовитись від ганебних дій ще є, нехай і дуже мало.

ТРИМАЙМОСЯ РАЗОМ! ПЕРЕМОГА ЗА НАМИ!