Щоденно вшановуємо пам'ять загиблих хвилиною мовчання

Дата: 18.03.2022 12:55

Фото без опису  З 17 березня, щоденно о 09:00 по всій країні проходить загальнонаціональна хвилина  мовчання за співвітчизниками, життя яких обірвала війна.

З метою вшанування світлої пам’яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, Президент Володимир Зеленський підписав Указ №143 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії РФ проти України».

Хвилина мовчання має оголошуватися у всіх ЗМІ, органах державної влади й місцевого самоврядування, на працюючих підприємствах  та організаціях , окрім тих, де це не допускається за технологією виробництва, а також в освітніх закладах, які здійснюють навчальний процес з очною формою навчання.
Проводити заходи на відкритій місцевості не рекомендується.
Вічна пам'ять кожному загиблому…