Фейк та пропаганда також вражає

Дата: 12.03.2022 17:51

Фото без опису   Останнім часом серед скадовчан, як і серед мешканців області, роспропаганда поширює фейк нібито Херсон та Херсонщину покинули напризволяще та не повертатимуть. Вказане спрямоване перш за все на створення атмосфери паніки та формування відчуття поразки.

Пам’ятаймо, перевага в інформаційній війні - це майже половина успіху у справжньому протистоянні, а кожен «постріл» у ній завжди влучає в голову.

Основні повідомлення від окупантів:

• Херсон покинули

• Херсон нікому не потрібен

• Україна залишила громадянське населення без засобів для існування.

Наступним етапом має стати створення «ХерНарРеспубліки», повідомлення про що вже сіються в телеграм каналах та ФБ. Практична площина навіть може передбачати використання знакових та символічних дат, завезення масовки, збір під загрозою зброї або за «30 срібних монет» депутатів. Але всі ці дії - нікчемство без справжньої підтримки людей, а її немає і ніколи не буде.

Підсумовуючи, можна зазначити одне, і це буде думка 98 відсотків мешканців району та області: «Найкраще місце для цієї ХНеРі - на російському корабліку, який довезе у відомому всім напрямку»!

«Лучшее место для этой ХНеРи - на русском кораблике, который отвезет в известном всем направлении»!

Тримаймося!

З нами правда, БОГ та ЗСУ!