Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 16.02.2022 14:43

Фото без опису   Станом на 09.00 годину 16 лютого 2022 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 8600 осіб.

З початку 2022 року на COVID-19 інфіковано 1877 особи. За минулу добу, 15 лютого  2022 року, в районі виявлено 75 осіб хворих  на COVID-19 (з них 12 дітей ).

7492 осіб побороли недугу. За минулу добу померлих немає.

Під наглядом КНП «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 303 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 191 контактна особа. У КНП «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 32 особи з діагнозом COVID-19.

По Скадовській ОТГ:

* 16 осіб з м. Скадовськ

* 4 особи з с. Новомиколаївка

* 2 особи з с. Широке

* 2 особи з смт Лазурне

* 2 особи з с.Петропавлівка

* по 1 особі з с. Михайлівка, Шевченко,  Дарівка,  Улянівка,  Вишневе

* 1 жінка, 1 дитина (с. Петропавлівка)

По Каланчацькій ОТГ:

* 1 особа з с. Олександрівка

У КНП «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 23 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19. Під наглядом КНП « Голопристанський  центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває  337 осіб  хворих на COVID-19 та 334 контактні особи.

Під наглядом КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 365 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 362 контактні особи.

Під наглядом КНП «Бехтерський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 1 особа  з позитивним результатом  РНК- вірусу COVID-19 .

Всього з початку карантину проведено 4775 тестувань методом ПЛР, з них медпрацівникам – 359, із закладів розміщення – 279. Також проведено 3133 тестувань методом  ІФА, з них медпрацівникам – 1521  (з них 202 – станція ЕМ(Ш)Д), військовозобов’язаним - 50.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!