Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 14.02.2022 10:32

Фото без опису   Станом на 09.00 годину 14 лютого 2022 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 8467 осіб.

З початку 2022 року на COVID-19 інфіковано 1744 особи.

За вихідні дні, 12-13 лютого  2022 року, в районі виявлено 298 осіб хворих  на COVID-19 ( 33 дитини ).

622 особи побороли недугу. Померлих за вихідні дні немає.

З початку пандемії померло 280 осіб. У 2022 році померло 9 осіб.

У КНП «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 36 осіб з діагнозом COVID-19:

*  м.Скадовськ – 12 осіб,

*  с.Благодатне – 2 особи,

*  с.Новомиколаївка – 8 осіб,

*  с.Широке – 2 особи,

*  смт Лазурне – 3 особи,

*  смт Каланчак, с.Олександрівка, с. Шевченко, Дарівка, Улянівка, Михайлівка, Красне, Вишневе, Петропавлівка  – по 1 особі.

Під наглядом КНП «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 437 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 296 контактних осіб.

У КНП «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні перебуває 24 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19,   на амбулаторному лікуванні під наглядом КНП «Голопристанський   центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває  332 особи  хворих на COVID-19 та 350 контактні особи.

Під наглядом КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 293 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 515 контактних осіб.

Всього з початку карантину проведено 3133 тестувань методом  ІФА, з них медпрацівникам – 1521  (з них 202 – станція ЕМ(Ш)Д), військовозобов’язаним - 50.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!