Звіт про роботу із запитами на інформацію 2021 рік

Дата: 10.02.2022 15:14

Звіт за січень 2021 року

Протягом звітного січня місяця до районної державної адміністрації надійшло 6  запитів  про надання публічної інформації .

- про кількість звернень громадян, які надійшли до районної державної адміністрації за 2020 рік;

- про суспільно-політичні конфлікти у Скадовському районі у 2020 році;

- про  надання інформації про загальну кількість внутрішньо переміщених осіб у Скадовському районі;

- про кількість зареєстрованих у районі релігійних організацій;

- про залишки освітньої субвенції та їх використання;

- про надання переліку територіальних громад, які підписали угоди та договори на висвітлення їх діяльності у ЗМІ.

Запити розглянуто відповідними структурними підрозділами районної державної адміністрації та її апарату, забезпечено інформування запитувачів у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Звіт за лютий  2021 року

Протягом звітного лютого місяця до районної державної адміністрації надійшло 4  запити  про надання публічної інформації .

- про надання копій декларацій на початок будівельних робіт та готовність до експлуатації;

-про кількість пільгових категорій громадян, які потребують поліпшення житлових умов;

- про соціальне житло (кількість житлових приміщень, облік громдян);

- про кількість багатоквартирних будинків у районі, у яких створено ОСББ;

Звіт за березень  2021 року

Протягом звітного березня  місяця до районної державної адміністрації надійшов  1  запит  про надання публічної інформації .

- про наявність у районі центрів обліку бездомних осіб.

Запит розглянуто відповідним структурним підрозділом районної державної адміністрації, забезпечено інформування запитувача у встановлені Законом України «Про доступ до публічної інформації» терміни.

Звіт за квітня  2021 року

Протягом звітного квітня місяця до районної державної адміністрації надійшло 2  запити  про надання публічної інформації .

- про перелік населених пунктів району, де наявні пам'ятники В.І.Леніну;

- про надання шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України.

Звіт за травень  2021 року

Протягом звітного травня місяця до районної державної адміністрації надійшло 4 запити  про надання публічної інформації .

-про надання інформації про кількість кладовищ;

-про надання інформації про кількість наявної вантажної автомобільної техніки;

- про надання інформації про наявні меморіальні та військові кладовища;

-про надання містобудівної документації.

Звіт за червень  2021 року

Протягом звітного червня місяця до районної державної адміністрації надійшло 6  запитів  про надання публічної інформації .

- про штатну чисельність та видатки на оплату праці працівників районної державної адміністрації станом на 01 червня 2021 року;

- про підготовку автошляшів області до туристичного сезону;

- про передачу об'єктів державної та комунальної власності у 1998 році;

- про передачу об'єктів з комунальної у державну власність;

Звіт за вересень  2021 року

Протягом звітного вересня  місяця до районної державної адміністрації надійшов  1  запит  про надання публічної інформації .

- про надходження запитів та звернень від народних депутатів України, Кабінету Міністрів України;

Звіт за жовтень  2021 року

Протягом звітного жовтня місяця до районної державної адміністрації надійшло 2  запити  про надання публічної інформації .

- про соціальні органи, які опікуються питаннями протидії насильства у сім'ї;

- про надання документів щодо послуг патронажу над дитиною.

Звіт за листопад  2021 року

Протягом звітного листопада місяця до районної державної адміністрації надійшло 4  запити  про надання публічної інформації .

- про надання інформації щодо аудиту населених пунктів, які планують прейменувати;

- про заклади музичної освіти у районі;

- про кількість вакцинованих від COVID-19 працівників та відсторонених від роботи;

- про кількість звернень пацієнтів з бореліозом;

Звіт за  грудень   2021 року

Протягом звітного грудня місяця до районної державної адміністрації надійшло 3  запити  про надання публічної інформації .

- про оновленно шкільного меню у школах;

- про надання переліку закладів культури комунальної власності;

- про кількість преселенців з Криму та Севастополя;

- про розмір заробітної плати голови РДА за листопад 2021 року.