У нашому районі пройде Чемпіонат України з Бахи

Дата: 09.02.2022 16:22

Фото без опису   Проведення 4-го етапу Чемпіонату України з Бахи обговорили сьогодні на зустрічі голова районної державної адміністрації Михайло Павліш та представники Федерації мотоциклетного спорту України.

Видовищні змагання професіоналів та любителів екстремальної їзди на мотоциклах, квадроциклах та баггі планується провести 18-20 листопада цього року. Попередньо траса для перегонів пройде по території Кінбургської коси та по визначених ґрунтових дорогах Скадовського району.

На зустрічі йшлося про погодження запланованого маршруту перегонів та окремі організаційні заходи.

Михайло Павліш запевнив організаторів змагань у підтримці цього популярного заходу та всілякому сприянні його проведення на території нашого району.

Також сторони обговорили можливість проведення у Скадовську змагань з мотофристайлу. Для більш предметної розмови до зустрічі було залучено міського голову Олександра Яковлєва. У результаті – проведення змагань з мотофристайлу у нашому місті заплановано на кінець квітня – початок травня нинішнього року.