Жителі тимчасово окупованого Криму тепер можуть подати електронне звернення до Президента України

Дата: 08.02.2022 20:06

Фото без опису    Жителі тимчасово окупованого Криму тепер можуть реалізувати своє конституційне право та подати електронне звернення до Президента України Володимира Зеленського.

Про це повідомляє Голова Херсонської ОДА Геннадій Лагута.

Отже, подати звернення можна безпосередньо у ЦНАПах, що розташовані в сервісних зонах КПВВ «Чонгар» та «Каланчак».

На рецепціях у приміщеннях віддалених робочих місць ЦНАПів Новотроїцької та Чаплинської селищних рад у сервісних зонах КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» розміщено планшети з відкритою сторінкою Офіційного інтернет-представництва Президента України Володимира Зеленського.

Жителі тимчасово окупованої АР Крим та прилеглих до сервісних зон КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» територій мають можливість записатися онлайн на сайті Херсонської ОДА для отримання адміністративних послуг.