Safer Internet Day - "Разом для найкращого Інтернету”

Дата: 08.02.2022 08:54

Фото без опису   Сьогодні особливо важливого значення набуває інформація. Усе частіше нам потрібно володіти швидкими й точними даними про предмет діяльності. Причому своєчасність отримання потрібної інформації стає надзвичайно важливою. У цей час найбільш зручним способом одержання й передачі різноманітної інформації є використання всесвітньої комп'ютерної мережі Інтернет

За ініціативою європейських некомерційних організацій European SchoolNet та Insafe Захід запроваджено День безпечного Інтернету, який з 2004 року відзначається у вівторок другого тижня лютого.

8 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом “Разом для найкращого Інтернету”.

Цього дня в багатьох країнах світу обговорюються:

-шляхи безпечного використання Інтернету,

-питання інтернет-етики,

-загрози протизаконного контенту.

День безпечного Інтернету має на меті досягнення об'єднання зусиль держави, бізнесу і громадськості для популяризації механізмів безпечної роботи в мережі Інтернет.