Дата: 03.02.2022 10:54

Фото без опису   Майже 240 амбулаторій відремонтовано та збудовано в Україні минулого року в рамках програми Президента Володимира Зеленського Велике будівництво.

Серед них 4 амбулаторії загальної практики сімейної медицини на Херсонщині:

амбулаторія в с. Лазурне;

амбулаторія в с. Тарасівка;

амбулаторія в с. Роздольне;

амбулаторія в с. Великі Копані.

Також в рамках програми у 2021 році була проведена реконструкція приймального відділення у м. Берислав.

Згідно з проєктом, на 1 поверсі існуючої будівлі перепланували наявні приміщення, влаштували прибудову та під’їзд для машин швидкої допомоги.

Окрім того, цей медичний заклад оснащений усім необхідним обладнанням: УЗД апаратом, комп’ютерним томографом та рентген-апаратом, що обов’язково полегшить роботу лікарів і сприятиме отриманню якісних послуг пацієнтами.