Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 27.01.2022 11:20

Станом на 09.00 годину 27 січня 2022 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 6863 особи.

З початку 2022 року на COVID-19 інфікована 331 особа.

За минулу добу, 26 січня  2022 року, у районі виявлено 58 осіб хворих  на COVID-19 (14 дітей ).

84 особи побороли недугу. Померлих за минулу добу немає .

З початку пандемії померло 275 осіб. У 2022 році померло 5 осіб.

Під наглядом КНП «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 108 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 464 контактні особи. У КНП «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 15 осіб з діагнозом COVID-19: 13 дорослих, 2 дитини.

З них пацієнтів з Скадовської ОТГ:

м. Скадовськ - 5 осіб

- з с. Тарасівка – 2 особи

- з сіл Гостроподолянське, Красне, Благодатне – по 1 особі

З Каланчацької  ОТГ - по 1 особі з сіл  Олексіївка, Бабенівка-2,  Новоолександрівка,  Привілля

З Голопристанської ОТГ - 1 особа з с. Новософіївка

У КНП «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні перебуває 5 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19, під наглядом КПН «Голопристанський

центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні знаходиться 37 осіб  хворих на COVID-19 та 52 контактні особи.

Під наглядом КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 67 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 285 контактних осіб.

Під наглядом КНП «Бехтерський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 1 особа з позитивним результатом  РНК- вірусу COVID-19.

Станом на 27.01.2022. використано 2288 експрес-тестів (2096 стаціонар,     192 поліклініка), з них позитивних результатів – 381.

Просимо всіх більш відповідально ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!