Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 25.01.2022 10:31

Станом на 09.00 годину 25 січня 2022 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 6793 особи.

З початку 2022 року на COVID-19 інфікована 261 особа.

За минулу добу, 24 січня, у районі виявлено 23 хворих на COVID-19 (5 дітей).

81 особа поборола недугу.

Померлих за минулу добу немає.

З початку пандемії померло 275 осіб.

У 2022 році померло 5 осіб.

Під наглядом КНП «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 72 особи з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 290 контактних осіб. У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 13 осіб з діагнозом COVID-19.

Скадовський район:

* 1 жінка, 2 чоловіка, 1 дитина (м.Скадовськ)

* 1 жінка, 1 чоловік (с.Тарасівка)

*1 жінка (с.Гостроподолянське)

* 1 чоловік (с.Красне)

* 1 дитина (с.Благодатне)

Каланчацький район:

* 1 жінка (с.Олексіївка)

* 1 чоловік (с.Бабенівка-2)

* 1 жінка (с.Новоолександрівка)

* 1 чоловік (с.Привілля)

У КНП «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні перебуває 7 осіб з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19. Під наглядом КНП «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 41 особа, хвора на COVID-19, та 41 контактна особа.

Під наглядом КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 56 осіб з позитивним результатом РНК-вірусу COVID-19 та 280 контактних осіб.

На амбулаторному лікуванні «Бехтерський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває 1 особа з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19.

Станом на 25.01.2022р. використано 2273 експрес-тестів (2081 стаціонар, 192 поліклініка), з них позитивних результатів – 379.

Просимо всіх відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
– носіть захисну маску в громадських місцях;
– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!