Щедрували на щастя, на радість, на добро в новому році!

Дата: 13.01.2022 16:34

Фото без опису  Сьогодні, 13 січня, українці святкують Щедрий вечір або Маланки, 14 січня приходить Старий Новий рік – свято Василя. Традиційно щороку у ці святкові дні у стінах районної державної адміністрації лунають колядки, щедрівки, народні обрядові пісні та щирі побажання на щасливий новий рік.

Цього разу святково-різдвяний настрій працівникам державної установи подарувала творча родина Приморського сільського будинку культури.

Бажані гості завзято і весело щедрували, віншували, співали нові та староукраїнські різдвяні пісні, водили Маланку та Козу. А ще – зичили всім присутнім Божої благодаті, щастя та добробуту в прийдешньому, 2022-ому, році.

Голова районної державної адміністрації Михайло Павліш подякував гостям за чудові побажання, створення святкової атмосфери і на знак віддяки вручив учасникам колоритного дійства солодощі.