Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 11.01.2022 13:30

Станом на 09.00 годину 11 січня 2022 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 6594 особи.

З початку 2022 року на COVID-19 інфіковано 75 осіб.

За минулу добу, 10 січня  2022 року, у районі виявлено 17 осіб хворих  на COVID-19 ( дітей немає ).

28 осіб побороли недугу.

Померлих за минулу добу немає .

З початку пандемії померло 272 особи.

У 2022 році померло 2 особи.

Під наглядом КНП «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 35 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 29 контактних осіб. У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 15 осіб з діагнозом COVID-19.

*м. Скадовськ – 9 осіб

*с. Новомиколаївка – 3 особи

*с. Красне – 1 особа

*с. Новосілка – 1 особа

*с. Олексіївка – 1 особа

У КНП «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 5 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19. Під наглядом КНП «Голопристанський

центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває  16 осіб  хворих на COVID-19 та 25 контактних осіб.

Під наглядом КНП «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 9 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 19 контактних осіб.

Станом на 11.01.2022. використано 2186 експрес-тестів (1994 стаціонар,     192 поліклініка), з них позитивних результатів – 370.

Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!