Для кращої роботи шкіл

Дата: 30.12.2021 14:06

Фото без опису  Чудовий передноворічний подарунок отримали вчителі шкіл Скадовського району. 29 грудня у рамках реалізації проекту  «Ноутбук кожному вчителю» від Мінцифри та МОН для громад району було передано 254 ноутбуки.

Їх особисто вручили педагогам перший заступник голови Херсонської ОДА Андрій Шибаєв, та перший заступник голови обласної ради Юрій Соболевський.

Захід відбувся у актовій залі Скадовської районної державної адміністрації. З вітальним словом до його учасників звернувся голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш. Він, зокрема, зазначив, що сучасна оргтенхіка допоможе створити у районі сучасну освітню мережу, передбачену реалізацією програми «Спроможна школа для кращих результатів».  Очільник району також отримав особисту відзнаку – за сумлінну та плідну працю М.Павліша було нагороджено Подякою голови обласної ради.