Мистецькі традиції Скадовщини

Дата: 28.12.2021 11:51

Фото без опису   25 грудня в святковій  залі Скадовського будинку культури ім.Шевченка  30-й ювілей відзначив народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела».

Керує колективом  Наталія Уварова – донька засновників Лариси та Володимира Шаронових. В кращих сімейних мистецьких  традиціях за ці роки виховано не одне покоління талановитих дітей, здобуто перемоги в найрізноманітніших конкурсах та фестивалях Всеукраїнського та Міжнародного рівнів.

Фото без опису

З нагоди свята звучали слова вітання  від голови  Скадовської районної державної адміністрації Михайла Павліша: «Сьогодні це не просто колектив, в якому відточуються танцювальні вміння, а вияв справжнього патріотизму та любові до рідного краю. Адже,  виступаючи в найрізноманітніших куточках України,  ансамбль «Каравела» здійснює місію  найпрекраснішої  візитівки  Скадовщини.»  На знак вдячності в цей святковий різдвяний день особисто від Михайла Васильовича всім 70 учасникам колективу передано солодощі.

Фото без опису