Христос ся рождає! Славімо його!

Дата: 25.12.2021 09:56

Фото без опису   25 грудня Україна святкує визначне релігійне свято – Різдво Христове по західному обряду. Цю дату відзначають мільйони вірян в усьому світі.

У нашій державі проживає значна кількість громадян, які сповідують саме католицьку християнську віру. Вони з особливим хвилюванням у цей день збираються у родинному колі, аби зустріти першу зірку і долучитися до радісної події. Але до світлого католицького свята завжди з задоволенням приєднуються люди різних конфесій, адже Різдво єднає і зігріває усі серця.
Це справді особливий час, коли ми всі сподіваємося на краще, віримо, що попереду нас чекає лише добро і щастя.  Тож нехай перша зірка католицького Святого вечора, що сповіщає про народження Сина Божого, стане для кожної родини провісницею миру і християнської злагоди! Нехай добра звістка: «Христос народився!» - відгукнеться світлою радістю  та щирістю почуттів і стане початком щасливої дороги у новий успішний рік!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш