24 грудня – День працівників архівних установ

Дата: 24.12.2021 08:35

Фото без опису   Напередодні нового року своє професійне свято відзначають працівники архівних установ – зберігачі документальних свідчень, які в усі часи мають велику цінність.

Бо точна та неупереджена інформація потрібна людям у різних сферах життя. Тому кожен професійно впорядкований архів – це справжня інтелектуальна скарбниця народу і держави. Тут акумулюється досвід поколінь, усі вагомі історичні, господарські, культурні надбання суспільства.

У нашому районі про чітку та надійну роботу архівних установ дбають справжні знавці своєї справи, сумлінні та відповідальні працівники. Які з успіхом забезпечують комплектування та контроль використання документів тривалого зберігання. З нагоди професійного свята щиро вітаю усіх, хто присвятив своє життя архівній справі! Сердечно бажаю успіхів, міцного здоров’я, щастя, добра і злагоди!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації     Михайло Павліш