Подарунки дітям героїв-бійців

Дата: 20.12.2021 09:58

Фото без опису    У народі кажуть: «Святий Миколай іде - подарунки несе». У ці дні ми особливо прагнемо зігріти теплотою та турботою рідних та близьких, та згадати тих, кому завдячуємо мирним життям.

Напередодні головного передноворічного свята - Дня Святого Миколая, голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш зустрівся з родинами «Воїнів Світла», учасників бойових дій за територіальну цілісність  нашої держави, що полягли на полі бою. Очільник району висловив сім’ям підтримку, і запевнив – без уваги не залишиться жодне їх життєво важливе питання. М.Павліш побажав дітям міцного здоров’я, успіхів у навчанні, хороших друзів та, безумовно, щасливого дитинства, миру і спокою у нашій державі.