Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ»!

Дата: 15.12.2021 16:29

Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення сумісно із Благодійним фондом «Об’єднання світових культур», Українською молодіжною правничною асамблеєю, Українською асоціацією підтримки творчої молоді, а також за участю Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій України, Міністерства у справах ветеранів України, за підтримки Міністерства культури  та інформаційної політики України, Державного підприємства «Центр захисту інформаційного простору України» проводиться Всеукраїнський дитячий творчий конкурс «НОВОРІЧНА МРІЯ».

До участі запрошуються діти внутрішньо переміщених осіб та учасників АТО/ООС віком від 7 до 18 років. Конкурсні рогботи приймаються до 20 грудня 2021 року включно.

Контактні дані оргкомітету: електронна адреса uccplec@gmail.com, посилання на Facebook – сторінку організатора https://www.facebook.com/UkrainianCoordinationCenter/.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конкурсі.