Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 15.12.2021 11:01
Кількість переглядів: 689

Фото без опису   Станом на 09.00 годину 15 грудня 2021 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 5806 осіб.

  З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 4859 осіб. За минуло добу, 14 грудня  2021 року, у районі виявлено 25 осіб хворих  на COVID-19 (6 дітей). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 3 особи, Каланчацький район - 9 осіб (2 дитини), Голопристанський район - 13 осіб (4 дитини).

Станом на 15.12.2021 на стаціонарному лікуванні перебуває 25 хворих з діагнозом COVID-19 (8 важкі, 17 середні):

 

Скадовський район:

- 2 жінки, 2 чоловіка (м. Скадовськ)

- 1 жінка, 2 чоловіка (смт Лазурне)

- 1 жінка, 2 чоловіка (с. Володимирівка)

- 1 жінка (с. Новоросійське)

- 1 чоловік (с. Зелене)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Антонівка)

- 1 жінка (с. Широке)

- 2 жінки (с. Луч)

- 1 чоловік (тимч. с. Таврія, пост. Харківська обл.., м. Ізюм)

- 1 жінка (с. Михайлівка)

            Каланчацька територіальна громада:

- 2 жінки, 2 чоловіка (смт Каланчак)

- 1 жінка (с. Преображенка)

- 1 чоловік (с. Гаврилівка-ІІ)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 3 особи, виписаних     3 особи,  померлих не було.

Станом на 15.12.2021 на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 4 хворих з пневмонією – 3 дорослих, 1 дитина     (середні).

3993 особи побороли недугу. Померлих за минулу добу  - 0.

У 2021 році 146 осіб померло. З початку пандемії померло 173 особи. 

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 56 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 48 контактних осіб. Відібрано 33 зразки  біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 25 осіб з діагнозом COVID-19, відібрано 7 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

          У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 10 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19, було відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

         За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський

 центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває  83 особи  хворих на COVID-19 та 128 контактні особи. Відібрано 17 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

         За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 46 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 128 контактних осіб. Відібрано 9 зразків  біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

       За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерський центр первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 19 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні  хворих  з діагнозом COVID-19 немає.

     У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» з початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу, 1 рентгенлаборант.

  У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

 15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер.

По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За даними комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр  первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 7 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги», з них: 6 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу.

У 2021 році захворіли 7 медичних працівників.

7 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. Усі випадки – не пов’язані з виробництвом. 

            За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико - санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілий на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу.

             У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

3 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. Усі випадки – не пов’язані з виробництвом.

За інформацією Голопристанської центральної лікарні з початку пандемії зареєстровано 8 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Голопристанська районна лікарня», з них: 7 лікарів та 1 середній медичний персонал.

У 2021 році захворіли 2 медичних працівника.

7 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,   1 – помер. По 3 випадкам складено акт Н-1/П гострого професійного захворювання (отруєння) на медичних  працівників відділення анестезіології та інтенсивної терапії: 2 лікаря, які займались лікуванням хворих   на   COVID-19 та 1 медична сестра;

По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

            За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків.

У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора