«ЄПІДТРИМКА»: як отримати, на що витратити?

Дата: 14.12.2021 16:18

Фото без опису   З 13 грудня 2021 р. можна взяти участь у пілотному режимі Програми «єПідтримка» - «1000 гривень за вакцинацію». Програма діє з 19 грудня 2021 р. по 18 грудня 2022 року.

Щоб отримати виплату, слід оформити спеціальну карту «єПідтримка» в застосунку банку чи його відділенні (Монобанк, А-банк, Альфа банк)

Обновіть застосунок Дія, перевірте наявність зеленого сертифікату  COVID або згеренуйте його.

Зайдіть у розділ «Послуги» та знайдіть послугу єПідтримка.

Виберіть для виплати карту єПідтримка, оформлену завчасно.

Протягом 10 днів на рахунок надійдуть кошти від Мінекономіки. Витратити їх слід протягом 4 місяців. Можна придбати абонемент в спортзал, квитки до театру або на залізничний транспорт.

13 грудня Президентом України В.Зеленським прийнято рішення про можливість витратити кошти «єПідтримка» на ліки та соціальні послуги для громадян, яким виповнилося 60 років.