Очільник Голопристанської громади отримав орден «За заслуги»

Дата: 10.12.2021 18:37

Фото без опису  З нагоди Дня місцевого самоврядування Президент України Володимир Зеленський нагородив високими відзнаками кращих працівників установ, що забезпечують організаційну та виконавську роботу у радах, та лідерів місцевих громад.

Нагороду отримав наш земляк, міський голова Голої Пристані Олександр Бабич.  Указом Президента України №626/2021 "Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня місцевого самоврядування" його було нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня - за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм. Скадовська районна державна адміністрація щиро вітає Олександра Володимировича та бажає подальших успіхів у роботі!