З метою збереження багатств природи

Дата: 08.12.2021 15:24

Фото без опису   8 грудня голова Скадовської районної державної адміністрації М. Павліш провів робочу зустріч з представником міжнародного партнерства з питань охорони природи BirdLife International Б.Верхельстом, що перебуває у нашому районі з метою вивчення умов для розробки та реалізації на острові Джарилгач актуального екологічного проекту.

Його мета - збереження та відтворення популяції рідкісних пернатих та тварин, занесених до Червоної книги. У розмові взяли участь  працівники Національного природного парку «Джарилгацький» І.Сабашенко та С.Суворов, керівник Скадовського державного лісомисливського господарства В.Войналович та виконавчий директор Українського товариства охорони птахів О. Дудкін.