Люди щедрого серця

Дата: 05.12.2021 08:39

Фото без опису  5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. У нинішньому році наша держава вперше приєдналася до цього свята, засвідчивши цим свою повагу та вдячність до людей, які самовіддано та щиро допомагають іншим у скрутних ситуаціях.

Без волонтерів сьогодні важко уявити вирішення проблем соціальної сфери, благоустрою міст і сіл, захисту материнства та дитинства. Важко перелічити всі ті сторони життя, куди несуть теплоту свого щедрого серця численні загони учасників волонтерського руху.
Немало добрих справ щоденно роблять і волонтери нашого Скадовського району. Всім їм – наша повага і шана. Окрема подяка – тим, хто активно підтримує наших бійців на сході, де триває збройна боротьба за цілісність та соборність України. Вони не просто забезпечують побутові потреби наших воїнів на передовій, а об’єднують та гуртують усю громаду для спільних патріотичних справ. Хай же не бракує сил та наснаги у шляхетних починаннях усім, хто приєднався до лав волонтерського руху!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації      Михайло Павліш