Створено соснову міні-алею

Дата: 02.12.2021 16:12

Хоч на календарі вже зима, однак тепла та сонячна погода ще дозволяє активно озеленювати територію населених пунктів району.

У межах акції «Створюємо ліси разом» за ініціативою громадської організації «Всеукраїнська екологічна ліга» 2 грудня на території Скадовського ліцею № 3 було закладено міні-алею з саджанців кримської сосни. Працівники Скадовського ДЛМГ кажуть, що ці деревця міцні та витривалі. Участь у  важливій суспільно-корисній акції взяв голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш. Він відзначив: завдяки дружним зусиллям небайдужих екологічних активістів, педагогічного та учнівського колективу навчального закладу у місті з’явився ще один затишний зелений куточок та джерело цілющого повітря.