Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 02.12.2021 11:26
Кількість переглядів: 360

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 02 грудня 2021 року в районі, з початку пандемії, інфіковано 5621  особа.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 4674 особи. За минулу добу, 01 грудня  2021 року, у районі виявлено 27 осіб хворих  на COVID-19 (4 дітей). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 21 особа (3 дитини), Каланчацький район - 4 особи (1 дитина), Голопристанський район - 2 особи.

Станом на 02.12.2021 на стаціонарному лікуванні перебуває 46 хворих з діагнозом COVID-19 (21 важкі, 25 середні):

 

Скадовський район:

- 9 жінок, 5 чоловіків (м. Скадовськ)

- 1 чоловік (с. Новомиколаївка)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Красне)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Михайлівка)

- 1 чоловік (с. Вишневе)

- 3 жінки, 1 чоловік (смт Лазурне)

- 1 жінка (с. Таврія)

- 2 чоловіка (с. Володимирівка)

- 1 чоловік (с. Новоросійське)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Труд)

- 2 чоловіка (с. Зелене)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Антонівка)

- 1 жінка (с. Широке)

            Каланчацька територіальна громада:

- 2 жінки, 4 чоловіка (смт Каланчак)

- 2 жінки, 1 чоловік (с. Олександрівка)

- 1 жінка (с. Преображенка)

Полтавська обл.:

- 1 чоловік (в/ч 0878)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 3 особи, виписаних    4 особи,  померлих не було.

Станом на 02.12.2021  на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 9 хворих з пневмонією – дорослі (3 важкі, 6 середні).

3863 особи побороли недугу. Померлих за минулу добу  - 0.

У 2021 році 140 осіб померли. З початку пандемії померло 167 осіб. 

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 95 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 84 контактні особи. Відібрано 23 зразки  біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 46 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 6 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 16 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19, було відібрано 7 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

             За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський

 центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 122 особи  хворих на COVID-19 та 108 контактних осіб. Відібрано 22 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 60 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 145 контактних осіб. Відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 4 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 2 особи з діагнозом COVID-19.

     У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» з початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу, 1 рентгенлаборант.

  У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

 15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер.

По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За даними комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр  первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 7 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги», з них: 6 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу.

У 2021 році захворіли 7 медичних працівників.

7 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. Усі випадки – не пов’язані з виробництвом. 

            За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико - санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілий на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу.

             У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

3 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. Усі випадки – не пов’язані з виробництвом.

За інформацією Голопристанської центральної лікарні з початку пандемії зареєстровано 8 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Голопристанська районна лікарня», з них: 7 лікарів та 1 середній медичний персонал.

У 2021 році захворіли 2 медичних працівника.

7 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,   1 – помер. По 3 випадкам складено акт Н-1/П гострого професійного захворювання (отруєння) на медичних  працівників відділення анестезіології та інтенсивної терапії: 2 лікаря, які займались лікуванням хворих   на   COVID-19 та 1 медична сестра;

По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

            За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків.

У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора