На варті законності

Дата: 01.12.2021 09:18

Фото без опису   1 грудня відзначають професійне свято працівники органів прокуратури – важливої ланки правоохоронної системи у нашій державі.

Дотримання правових основ суспільних відносин – це результат їх щоденної наполегливої праці та професіоналізму, принциповості та непримиренності до порушень закону, сумлінного виконання своїх професійних обов'язків у поєднанні з громадянською мужністю, справедливістю та непідкупністю.

Сьогодні прокуратурою взято курс на реформування її діяльності, що передбачає підвищення  якості та ефективності роботи, сприяння утвердженню демократії, формування у правосвідомості громадян поваги до законів, норм і правил суспільного життя.

Всім, хто склав присягу служити українському народу та гідно нести високе звання прокурора, зичу міцного здоров’я, особистого щастя, високого професійного зростання та реалізації намічених планів і устремлінь!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації      Михайло Павліш