Зона особливої уваги

Дата: 30.11.2021 09:39

Фото без опису  На  адміністративній межі з окупованим Кримом розпочато роботу з проведення огляду майна  КПВВ «Каланчак» з подальшим формуванням необхідної документації для передачі на баланс державного підприємства «Реінтеграція та відновлення» Мінінтеграції, яке ініційовано під час візиту на Херсонщину міністеркою з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Іриною Верещук.

Як передбачається, у рамках цієї передачі спеціальна комісія 29-30 листопада здійснить  огляд нерухомого майна та зони санітарного сервісного обслуговування КПВВ.  Мета цього заходу, зокрема, полягає у всебічному забезпеченні особливостей функціонування важливого об’єкту державного значення, у тому числі – у налагодженні сталої транспортної системи для пасажирських перевезень.  У проведенні перевірки взяв участь голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш.