Скорбота і пам'ять

Дата: 28.11.2021 08:53

Фото без описуПід звучання жалібних мелодій розпочався на Соборній площі Скадовська захід - реквієм, яким скадовчани вшанували пам'ять невинно загиблих жертв Голодомору 1932-1933 років і масових  штучних голодів 1921-1922 та 1946-1947 років.

Внаслідок цих трагічних подій, як відомо, Україна у минулому столітті втратила мільйони людських життів. У 2006 році Голодомор в Україні було визнано геноцидом. Для українців пам'ять про Голодомор - це стимул відстоювати своє суверенне право на життя, не забувати значення уроків минулого та передати їх наступним поколінням. Про це, зокрема, сказала у своєму виступі перша заступниця голови районної державної адміністрації Світлана Покутня. Вона вийшла до мікрофона зі жменькою зерна - символічною даниною спокути перед пам'яттю загиблих земляків.