Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби - начальника відділу оборонної роботи та цивільного захисту Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області (категорія Б).

Дата: 24.11.2021 16:49
Кількість переглядів: 386

 

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби

категорії «Б» – начальника відділу оборонної роботи та цивільного захисту

Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області

 

Загальні вимоги

 

Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво та організацію роботи відділу, розподіляє обов’язки між працівниками відділу, контроль за вчасним та якісним виконанням завдань, покладених на відділ несе персональну відповідальність за виконання покладених на відділ завдань;

2. Організовує взаємодію усіх органів виконавчої влади з структурними підрозділами  Міністерства оборони України та Державної Служби з надзвичайних ситуацій.

3. Організовує та забезпечує роботу районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

4. Організовує здійснення оповіщення керівного складу органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, органів управління цивільного захисту, підприємств, установ і організацій району, а також оповіщення та інформування населення у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

5. Сприяє підтриманню у постійній готовності до застосування району систему централізованого оповіщення, її стале функціонування у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

6. Координує діяльність з питань цивільного захисту органів державної влади та органів місцевого самоврядування згідно з адміністративно-територіальним поділом територій, сил територіальної підсистеми цивільного захисту щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

7. Приймає участь у здійсненні обліку і контролю за утриманням захисних споруд, організовує роботу районної комісії з їх технічної інвентаризації, забезпечує планування укриття населення у захисних спорудах.

8.Організовує виконання заходів територіальної оборони.

9. Організовує здійснення заходів з:

  • - підготовки молоді до військової служби,
  • - проведення призову на строкову військову й альтернативну (невійськову) службу;

- забезпечення діяльності Ради оборони Скадовського району в особливий період.;

10. Організовує прийом інформаційних запитів, звернень, що находять до відділу, забезпечує своєчасне опрацювання та надання відповідей в порядку та строки, визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 7400 грн

Надбавки, доплати, премії та компенсації відповідно до статті 52 Закону України «Про державну службу»             № 889-VIII;

Надбавка до посадового окладу за ранг державного службовця відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року № 15 «Питання оплати праці державних органів» (із змінами).

 

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстроково. Для осіб, які досягли 65-річного віку, строк призначення встановлюється згідно з пунктом 4 частини другої статті 34 Закону України «Про державну службу». 

 

Перелік інформації, необхідної для участі в конкурсі, та строк її подання

1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами).

2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами), в якому обов’язково зазначається така інформація:

- прізвище, ім`я, по батькові кандидата;

- реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

- підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти;

- підтвердження рівня володіння державною мовою;

- відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах у відповідній сфері та на керівних посадах.

3. Заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4. Копія державного сертифікату про рівень володіння державною мовою або витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою

Документи приймаються до 16 год. 00 хв. 03 грудня              2021 року.

 

Додаткові (необов’язкові) документи

Заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 256 (зі змінами )

 

Дата і час початку проведення тестування кандидатів.

Місце або спосіб проведення тестування.

 

Місце або спосіб проведення співбесіди (із зазначенням електронної платформи для комунікації дистанційно)

06 грудня 2021 року о 14 год. 00 хв.

 

Приміщення Скадовської районної державної адміністрації (75700, м. Скадовськ, вул. Олександрівська, буд. 34 (III поверх).

Проведення тестування за фізичної присутності кандидатів.

Приміщення Скадовської районної державної адміністрації (75700, м. Скадовськ, вул. Олександрівська, буд. 34 (III поверх).

Проведення співбесіди за фізичної присутності кандидатів.

 

Прізвище, ім’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Левченко Ольга Вікторівна

тел. (05537) 5-33-31

skad_kadru@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1

Освіта

Вища освіта за освітнім ступенем не нижче магістра (спеціаліста)  

2

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року.  

3

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

Вимога

Компоненти вимоги

1

Досягнення результатів

- здатність до чіткого бачення результату діяльності;

- вміння чітко планувати діяльність;.
- вміння фокусувати зусилля для досягнення результату діяльності;

- вміння запобігати та ефективно долати перешкоди.

2

Відповідальність

 

- усвідомлення важливості якісного виконання своїх посадових обов’язків з дотриманням строків та встановлених процедур;

- усвідомлення рівня відповідальності під час підготовки і прийняття рішень, готовність нести відповідальність за можливі наслідки реалізації таких рішень;

- здатність брати на себе зобов’язання, чітко їх дотримуватись і виконувати;

- управління мотивацією;

- стимулювання командної роботи та співробітництва.

3

Ефективність координації з іншими

- Здатність налагоджувати зв’язки з іншими структурними підрозділами районної державної адміністрації, представниками інших державних органів, установ та організацій;

- уміння конструктивного обміну інформацією, узгодження та упорядкування дій;

- здатність до об’єднання та систематизації спільних зусиль.

4

Аналітичні здібності

- здатність до логічного мислення, узагальнення, конкретизації, розкладання складних питань на складові, виділяти головне від другорядного;

- вміння аналізувати інформацію та робити висновки, критично оцінювати ситуації, прогнозувати та робити власні умовиводи.

 

5

Комунікація та взаємодія

- здатність ефективно взаємодіяти - дослухатися, сприймати та викладати думку;

- вміння публічно виступати, презентувати на аудиторію;
- здатність переконувати інших за допомогою аргументів та послідовної комунікації.

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1

 

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про місцеві державні адміністрації»;

Закону України «Про запобігання корупції».

2

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Кодекс цивільного захисту України ;

 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу»;

 Закон України « Про Цивільну оборону України»;

 Закон України «Про правові засади цивільного захисту»;

 Закон України «Про правовий режим надзвичайного стану»;

 Закон України « Про пожежну безпеку»;

 Закон України «Про захист населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру».

 Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення евакуації у разі загрози виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій»;

 Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження типових положень про функціональну і територіальну підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту»

3

Знання сучасних інформаційних технологій

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

         

 

Результати проведеного конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби – начальника  відділу оборонної роботи та цивільного захисту Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області

 

     За результатами проведеного конкурсу на зайняття вакантної посади категорії «Б» - начальника відділу оборонної роботи та цивільного захисту Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області, оформленого протоколом засідання конкурсної комісії на зайняття вакантних посад державної служби Скадовської районної державної адміністрації Херсонської області від 06 грудня 2021 року № 53 (оголошення №НОРЦЗ-0612-21) враховуючи те, що з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу до Скадовської районної державної адміністрації не надійшло ні однієї заяви від кандидатів на цю посаду, переможець конкурсу відсутній.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора