Події, що символізують рух уперед

Дата: 22.11.2021 11:06

21 листопада у населених пунктах Скадовщини пройшли урочисті заходи з нагоди вшанування Дня гідності та свободи – визначного свята у новітній історії держави.

У районному центрі відбувся мітинг за участі очільників виконавчої та місцевої влади та представників патріотичної громадськості. У своєму виступі перед учасниками урочистого зібрання голова районної державної адміністрації Михайло Павліш зазначив: український народ витримав великі випробування на шляху до утвердження своєї державності, і сьогодні головне завдання – міцно тримати стяг гідності та свободи.

Керівники міста та району поклали квіти до символічного пам’ятника Героям Небесної сотні у центрі міста та оглянули тематичну художню виставку у районному будинку культури, яка висвітлює події двох революцій 2004 та 2014 року.