Йдемо шляхом гідності та свободи

Дата: 22.11.2021 10:02

Фото без опису  День 21 листопада - особливий у нашому календарі. Його ми називаємо Днем гідності та свободи.

Він вшановує найвищі цінності нашого народу. У 2004 році наш народ піднявся на боротьбу за свободу власного вибору у визначенні напряму суспільного розвитку, у 2014 – відстоював гідність та повагу до активної громадської позиції у захисті ідеалів демократії.

Значення Дня гідності та свободи не сьогоденне, а історичне. Адже події, що знаменують цю дату, визначили шлях нашої держави у майбутнє на багато років уперед. Саме вони дали усьому суспільству і кожному громадянину України уроки мужності, самопожертви, патріотизму, самовідданості, стійкості та принциповості у відстоюванні своїх переконань.

Нехай же для кожного з нас День гідності та свободи стане надійним дороговказом та мірилом внеску у розбудову держави!

З повагою, голова Скадовської районної державної адміністрації

Михайло Павліш