Легалізація найманої праці – крок на зустріч суспільству

Дата: 19.11.2021 13:43

Фото без опису   19 листопада 2021 року робочою групою з питань легалізації трудових відносин за участю представників Скадовської районної державної адміністрації, Скадовської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості, Скадовського сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області, Скадовського районного відділу поліції ГУНП в Херсонській області проведено обстеження 24 об'єктів здійснення господарської діяльності, що використовують найману працю 29 осіб.

Хочеться зауважити , що такі рейди носять позитивний характер і на даний момент в м. Скадовську значно покращилась ситуація на ринку праці. Однак, на жаль, деякі роботодавці ведуть подвійну бухгалтерію – виплачують людині певний розмір заробітної плати, а відрахування єдиного соціального внеску та податку на доходи фізичних осіб здійснюють із суми, що значно менша за отриману тією чи іншою особою. Тому, здійснення ефективного відповідного контролю є вкрай необхідним не тільки для забезпечення трудових гарантій найманих працівників, але і для наповнення фондів соціального страхування та бюджетів усіх рівнів. Роботодавцям слід пам`ятати, що виведення заробітної плати із тіньового сектора економіки – це надійний засіб залучення висококваліфікованих людей, ефективний спосіб боротьби між конкурентами на ринку праці та зменшення трудової міграції. На сьогодні ще є час проявити відповідальне ставлення як до працюючих, так і до законів нашої держави і легалізувати працю усіх найманих працівників.