Стартувало піщане ралі

Дата: 19.11.2021 13:32

Фото без опису    19-21 листопада у Скадовському районі відбуваються змагання 3-го етапу Чемпіонату України з Бахи – екстремальних гонок на мотоциклах, квадроциклах та баггі на дорогах підвищеної складності.

Місцем проведення цьогорічного Чемпіонату за рішенням Федерації мотоциклетного спорту України обрано 150- кілометрову ділянку піщаної Кінбурської коси на Голопристанщині. Спортсменів, що зібралися на базі відпочинку «Лиман парк» у с.Стара Збурївка, з початком змагань привітав голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш. Він підкреслив: скадовський край має всі переваги для того, аби  знакові спортивні події, де майстри мотогонок можуть випробувати на міцність себе і свою техніку,  стали у нашому краї традиційними.

Фото без опису

За ініціативою голови Скадовської райадміністрації було також обговорено з організаторами Федерації мотоциклетного спорту України деталі проведення на наших трасах змагань у рамках Чемпіонату Європи з Бахи, що плануються у наступному році.

Фото без опису