Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 19.11.2021 10:57
Кількість переглядів: 398

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 19 листопада 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 5280 осіб.

  З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 4331 особа. За минулу добу, 18 листопада  2021 року у районі виявлено 68 осіб хворих  на COVID-19 (7дітей ). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 29 осіб (1 дитина), Каланчацький район - 5 осіб, Голопристанський район - 34 особи (6 дітей).

Станом на 19.11.2021. на стаціонарному лікуванні перебуває 52 хворих з діагнозом COVID-19 (28 важкі, 24 середні):

 

Скадовський район:

- 12 жінок, 8 чоловіків (м. Скадовськ)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Новомиколаївка)

- 3 жінки (с. Красне)

- 1 жінка (с. Малоолександрівка)

- 1 жінка (с. Михайлівка)

- 2 жінки (с. Антонівка)

- 1 жінка (с. Біленьке)

- 1 чоловік (с. Вишневе)

- 3 жінки (смт Лазурне)

- 2 жінки (с. В.Андронівка)

- 1 чоловік (с. Петрівка)

- 1 жінка (с. Приморське)

- 2 жінки (с. Таврія)

- 1 жінка (с. Широке)

            Каланчацька територіальна громада:

- 4 жінки, 1 чоловік (смт Каланчак)

- 2 жінки (с. Роздольне)

- 1 жінка (с. Новоолександрівка)

- 1 жінка (с. Бабенківка-І)

- 1 жінка (с. Новопавлівка)

Чаплинська громада:

- 1 чоловік  (смт Чаплинка)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 6 осіб, виписаних 4 особи,  померлих 2 особи (жінка, с.м.т. Каланчак; жінка, с. Володимирівка).

Станом на 19.11.2021  на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 14 хворих з пневмонією – дорослі (8 важкі,  6 середні).

3511 осіб побороли недугу. Померлих за добу - 3.

У 2021 році 126 особи померли. З початку пандемії померло 144 особа. 

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 179 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 159 контактних осіб. Відібрано 23 зразки  біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 52 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 4 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 32 особи з  позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 , було відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 325 осіб  хворих на COVID-19 та 341 контактна особа. Відібрано 32 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 74 особи з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 107 контактних осіб. Відібрано 14 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 8 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 4 особи з діагнозом COVID-19.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За інформацією Голопристанської центральної лікарні з початку пандемії зареєстровано 8 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Голопристанська районна лікарня», з них: 7 лікарів та 1 середній медичний персонал.

У 2021 році захворіли 2 медичних працівника.

7 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,   1 – помер. По 3 випадкам складено акт Н-1/П гострого професійного захворювання (отруєння) на медичних  працівників відділення анестезіології та інтенсивної терапії: 2 лікаря, які займались лікуванням хворих   на   COVID-19 та 1 медична сестра;

По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

            За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора