Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 18.11.2021 11:47
Кількість переглядів: 340

Фото без опису  Станом на 09.00 годину 18 листопада 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 5212 осіб.

 З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 4331 особа. За минулу добу, 17 листопада  2021 року у районі виявлено 47 осіб хворих  на COVID-19 (5 дітей ). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 5 осіб, Каланчацький район - 11 осіб (1 дитина), Голопристанський район - 31 особа (4 дитини).

Станом на 18.11.2021. на стаціонарному лікуванні перебуває 52 хворих з діагнозом COVID-19 (36 важкі, 16 середні):

 

Скадовський район:

- 8 жінок, 8 чоловіків (м. Скадовськ)

- 1 жінка, 1 чоловік (с. Новомиколаївка)

- 3 жінки (с. Красне)

- 1 жінка (с. Малоолександрівка)

- 1 жінка (с. Михайлівка)

- 1 жінка (с. Антонівка)

- 1 жінка (с. Біленьке)

- 1 чоловік (с. Вишневе)

- 3 жінки, 1 чоловік (смт Лазурне)

- 1 жінка (с. Володимирівка)

- 2 жінки, 1 чоловік (с. В.Андронівка)

- 1 чоловік (с. Петрівка)

- 1 жінка (с. Приморське)

- 1 жінка (с. Таврія)

- 1 жінка (с. Широке)

- 1 чоловік (с. Новоукраїнка)

            Каланчацька територіальна громада:

- 5 жінок, 1 чоловік (смт Каланчак)

- 2 жінки (с. Роздольне)

- 1 жінка (с. Новоолександрівка)

- 1 жінка (с. Бабенківка-І)

- 1 жінка (с. Новопавлівка)

- 1 чоловік (с. Новокиївка)

Чаплинська громада:

- 1 чоловік  (смт Чаплинка)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 7 осіб, виписаних 7 осіб,  померлих 3 особи (жінка, Скадовськ; жінка, смт  Каланчак; жінка, с. Красне).

Станом на 18.11.2021  на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 12 хворих з пневмонією – дорослі (5 важкі, 7 середні).

3486 осіб побороли недугу. Померлих за добу - 3.

У 2021 році 123 особи померли. З початку пандемії померло 141 особа. 

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 178 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 153 контактні особи. Відібрано 24 зразків  біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 52 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 32 особи з  позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 , було відібрано 10 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 340 осіб  хворих на COVID-19 та 360 контактних осіб. Відібрано 32 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 122 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 154 контактні особи. Відібрано 5 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 4 зразки біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 5 осіб з діагнозом COVID-19.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора