Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Інформація про захворювання гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, на території Скадовського району Херсонської області

Дата: 16.11.2021 12:52
Кількість переглядів: 372

Фото без опису   Станом на 09.00 годину 15 листопада 2021 року в районі всього з початку пандемії інфіковано 5155 осіб.

  З початку 2021 року на COVID-19 інфіковано 4274 особи. За минулу добу, 15 листопада  2021 року у районі виявлено 34 особи хворих  на COVID-19 (2 дітей ). За старим адмінустроєм: Скадовський район - 11 осіб (1 дитина), Каланчацький район - 8 осіб (1 дитина), Голопристанський район - 15 осіб.

Станом на 16.11.2021. на стаціонарному лікуванні перебуває 54 хворих з діагнозом COVID-19 (31 важкі, 23 середні):

 

Скадовський район:

-      11 жінок, 9 чоловіків (м. Скадовськ)

-       1 жінка, 1 чоловік (с. Новомиколаївка)

-       2 жінки, 1 чоловік (с. Красне)

-       1 жінка (с. Малоолександрівка)

-       1 жінка (с. Михайлівка)

-       1 жінка (с. Антонівка)

-       1 жінка (с. Біленьке)

-       1 чоловік (с. Вишневе)

-       2 жінки, 1 чоловік (смт Лазурне)

-       1 жінка (с. Володимирівка)

-       1 чоловік (с. Новоросійське)

-       2 жінки, 1 чоловік (с. В.Андронівка)

-       1 чоловік (с. Петрівка)

-       1 жінка (с. Приморське)

-       1 жінка (с. Таврія)

            Каланчацька громада:

-      7 жінок, 1 чоловік (смт Каланчак)

-      1 жінка (с. Роздольне)

-      1 жінка (с. Новоолександрівка)

-      1 жінка (с. Олексіївка)

-      1 жінка (с. Бабенківка-І)

Чаплинська громада:

-      1 чоловік  (смт Чаплинка)

За минулу добу госпіталізованих (підтверджених) 8 осіб, виписаних 6 осіб,  померлих не було.

Станом на 16.11.2021 на стаціонарному лікуванні в КНП «Скадовська ЦМЛ» перебуває 24 хворих з пневмонією – дорослі (8 важкі, 16 середні).

3400 осіб побороли недугу. Померлих за добу - 1.

У 2021 році 119 осіб померли. З початку пандемії померло 137 осіб. 

Під наглядом комунального некомерційного підприємства «Скадовський центр первинної медико-санітарної допомоги» перебуває на амбулаторному лікуванні 240 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 194 контактних осіб. Відібрано 35 зразків  біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Скадовська центральна міська лікарня» на лікуванні перебуває 54 хворих з діагнозом COVID-19, відібрано 6 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

У комунальному некомерційному підприємстві «Голопристанська районна лікарня» на лікуванні 35 осіб, було відібрано 7 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 391 особа  хвора на COVID-19 та 402 контактні особи. Відібрано 36 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Каланчацький центр первинної медико-санітарної допомоги» на амбулаторному лікуванні перебуває 165 осіб з позитивним результатом РНК- вірусу COVID-19 та 224 контактні особи. Відібрано 10 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Бехтерського центру первинної медико-санітарної допомоги» відібрано 6 зразків біологічного матеріалу для проведення тестування методом ПЛР. На амбулаторному лікуванні перебуває 6 осіб з діагнозом COVID-19.

З початку пандемії зареєстровано 16 захворілих на COVID-19 медичних працівників комунального некомерційного підприємства «Скадовська центральна міська лікарня», з них: 3 лікаря, 11 середнього медичного персоналу та 1 молодшого медичного персоналу 1 рентгенлаборант.

У 2021 році захворіли 8 медичних працівників.

15 медиків вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків,  1 – помер. По 11 випадкам складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника інфекційного відділення, який займався лікуванням хворих на COVID-19, 4 випадки – не пов’язані з виробництвом, 12 випадків (1 – сестра медична інфекційного відділення, 5 сестер медичних терапевтичного відділення, 1 - рентгенлаборант, 1 - лікар-анестезіолог(помер), 1 - сестра медична педіатричного відділення, 1 – медична сестра відділення анестезіології та реанімації, 1 – сестра медична перев’язувальна хірургічного відділення, 1 – молодша медична сестра відділення анестезіології та реанімації) – пов’язані з виробництвом. По всім випадкам завершені розслідування по професійному захворюванню, матеріали розслідування передані в Держпрацю та Фонд соціального страхування.

За інформацією комунального некомерційного підприємства «Голопристанський центр первинної медико-санітарної допомоги» з початку пандемії зареєстровано 21 захворілих на COVID-19 медичних працівників, з них: 3 лікаря, 14 середнього медичного персоналу та 4 молодшого медичного персоналу. У 2021 році захворіли  3 медичних працівників.

За даними «Каланчацького центру первинної медико-санітарної допомоги» з початку  пандемії зареєстровано 5 медичних працівників, що захворіли на COVID-19, з них: 3 лікаря,  1  середній медичний персонал та 1 молодший медичний персонал.

Всі зазначені медичні працівники вилікувались та приступили до виконання своїх обов’язків. У 2020 році на 1 випадок складено акт Н-1 гострого професійного захворювання (отруєння) на медичного працівника Малокопанівської ЛА який займався лікуванням хворих на COVID-19, 1- пов'язаний з виробництвом.

            Просимо всіх  відповідальніше ставитись до власного здоров’я та здоров’я оточуючих і близьких, дотримуючись протиепідемічних заходів та рекомендацій МОЗ:
 – ретельно мийте та дезінфікуйте руки;
 – носіть захисну маску в громадських місцях;
 – уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

                     Будьте здорові. Бережіть себе та рідних!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора